جراح و متخصص زنان تهران

پزشک و جراح و متخصص زنان تهران

جراح و متخصص زنان تهران : به پزشک و جراحی که در مسائل مرتبط با بارداری، ناباروری و دستگاه تناسلی خانم ها دارای تخصص می باشد، متخصص زنان و زایمان گفته می شود.

جراح و متخصص زنان پزشکی است که  دوره های آموزش تخصصی، عملی و تئوری در زمینه زایمان، مدیریت حاملگی و غیره را با موفقیت پشت سر گذاشته است. او از تخصص ویژه ای در زمینه زایمان، بارداری و اختلالات سیستم تولید مثل برخوردار بوده، جراحی و مراقبت های پزشکی را به بهترین نحو ممکن برای خانم ها فراهم می کند.

همچنین جراح و متخصص زنان به انجام تخصص های دیگری همچون مراقبت های پیش از زایمان، تست پاپ اسمیر، مراقبت های پیشگیرانه، تشخیص بیماری های منتقله از راه جنسی و غیره نیز می پردازد.

 

جراح و متخصص زنان تهران

 

مراجعه به جراح و متخصص زنان

برخی از افراد دچار این باور اشتباه هستند که تنها خانم های متاهل و خانم هایی که از نظر جنسی فعال می باشند باید برای چکاپ به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایند در صورتی که چنین نبوده و تمام خانم ها در رنج سنی 20 تا 70 سال، اعم از مجرد و متاهل باید حداقل سالی یکبار و به طور منظم برای آزمایش های پاپ اسمیر و اقدامات دیگری همچون زدن واکسن اچ پی وی به یک متخصص زنان خوب در شهر خود مراجعه نمایند.

دکتر پوپک یحیوی ، جراح و متخصص زنان تهران همواره به خانم ها تاکید می نمایند که با دیدن نشانه های غیرطبیعی در ناحیه شکم، ناحیه تناسلی، لگن و اختلالاتی همچون بهم خوردن نظم پریود و دفع ادرار در اولین فرصت به پزشک متخصص مراجعه نمایند زیرا در برخی مواقع عدم توجه به این علائم و عدم درمان به موقع آن ها موجب بروز برخی بیماری های حاد در افراد شده و در دراز مدت بر سلامت بارداری آن ها اثر منفی خواهد گذاشت.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر