لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی در تهران : لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی مربوط به ناحیه تناسلی و واژن است که هدف از انجام آن در بیشتر مواقع، متقارن سازی لابیاهای مینور و کوچک کردن آن ها می باشد. در بیشتر خانم ها لابیا ها متقارن نمی باشند و همین مشکل آن ها را برای انجام این جراحی زیبایی مشتاق می نماید.

طی انجام این روش در صورتی که لابیا ها بزرگ باشند متخصص زنان با تکنیک های مخصوصی اقدام به کوچک کردن آن ها کرده و در نهایت لابیاها کاملاً متقارن می گردند، به همین علت می توان گفت بیشتر کاندیدای لابیاپلاستی را خانم هایی با لابیاهای نامتقارن و بزرگ تشکیل می دهند.

با اینکه تا کنون هیچ مرکز معتبری لابیاپلاستی را در دسته جراحی های درمانی قرار نداده است اما در مواردی که بزرگ بودن لابیاها موجب ایجاد مشکلاتی همچون بروز درد در فرد هنگام دوچرخه سواری شود، موجب محدودیت فرد در نوع لباس پوشیدن گردد، موجب کاهش اعتماد به نفس فرد و در نتیجه تحت تاثیر قرار دادن رابطه جنسی او شود، دیگر تنها حکم زیبایی نداشته و حکم درمانی نیز خواهد داشت.

به طور کلی می توان گفت که هدف اصلی از انجام لابیاپلاستی در تهران یا هر شهر دیگری افزایش تحریک جنسی، جوانسازی ناحیه تناسلی ، بالا بردن اعتماد به نفس و رفع چین و چروک های موجود در لابیاها می باشد.

متخصص زنان برای انجام لابیاپلاستی از دو روش غیر جراحی و جراحی استفاده می کند که روش غیر جراحی بیشتر در مواقعی انجام می شود که لابیاها کمتر از یک سانت باشند.

روش های جراحی با توجه به تیپ و سایز لابیاها متفاوت بوده و به دو شکل بی حسی یا بی هوشی قابل انجام است.

 

لابیاپلاستی در تهران

 

هدف از انجام لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی با اهداف مختلفی انجام می شود که عبارتنداز:

 1. یکی از اصلی ترین اهداف از انجام لابیاپلاستی تغییر رنگ لابیاها می باشد که با بکارگیری روش های گوناگون قابل تغییر است.
 2. هدف دیگر از انجام این روش جوانسازی ناحیه تناسلی ، تغییر دادن شکل لابیا ها می باشد.
 3. تغییر سایز لابیاها که مهم ترین هدف از لابیاپلاستی است.

چه آزمایش هایی را باید پیش از لابیاپلاستی انجام داد؟

پیش از انجام هر روش جراحی، حتی جراحی های سرپایی به منظور پیشگیری از بروز برخی مشکلات لازم است تا بیمار یکسری آزمایشات را انجام دهد. انجام آزمایشات زیر موجب می شود که مشکلی در حین انجام این روش زیبایی برای بیمار به وجود نیامده و بعد از انجام آن نیز عارضه ای در او ایجاد نشود:

 • آزمایش بارداری
 • آزمایش غلظت خون و انعقاد خون
 • آزمایش هپاتیت
 • آزمایش تیروئید
 • آزمایش ویتامین دی

 

لابیاپلاستی در تهران

 

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

رعایت مراقبت هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم نه تنها موجب سپری شدن دوران نقاهت به بهترین نحو ممکن می شود بلکه در رضایت بخش بودن نتیجه لابیاپلاستی نیز تاثیر بسزایی دارد:

 • افراد بعد از انجام این روش دردی را متحمل نخواهند شد، البته ممکن است در برخی از افراد به دلیل ویژگی های بدنی شان درد خفیفی بروز کند که برای تسکین آن می توانند از مسکن هایی که پزشک برای شان تجویز نموده است استفاده نمایند.
 • به دلیل تغییرات صورت گرفته در لابیاها مقداری تورم در ناحیه مورد نظر ایجاد خواهد شد که توصیه دکتر پوپک یحیوی ، متخصص زنان و زایمان در تهران برای فروکش کردن هر چه سریع تر تورم، قرار دادن کمپرس سرد به مدت 3 روز بعد از لابیاپلاستی بر روی ناحیه تناسلی می باشد.
 • به مدت دو روز از رفتن به حمام خودداری کرده و بعد از 2 روز برای استحمام اقدام نمایید.
 • به طور مرتب ناحیه تناسلی را با آب و صابون شسته و سپس آن را به آرامی و با دستمالی نرم خشک نمایید، این کار را به نحوی انجام دهید که کوچکترین فشار و آسیبی به بخیه ها وارد نشود.
 • به مدت 4 هفته پاها را بسته نگه داشته و در ابتدا به آرامی حرکت نمایید.
 • به منظور جلوگیری از بروز عفونت در این ناحیه به طور مرتب از پمادهای تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید.
 • چنانچه متخصص زنان و زایمان از روش جراحی برای اصلاح شکل لابیاها استفاده کرده باشد فرد باید به مدت 1 ماه از برقراری رابطه زناشویی خودداری نماید.
 • به مدت 6 ماه از بلند کردن اجسام سنگین و انجام ورزش های طاقت فرسا پرهیز کنید.
 • برای جلوگیری از ابتلا به یبوست از مواد غذایی حاوی فیبر استفاده کنید.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر